Magazín

Šperk jako dárek pro třídního profesora

Blíží se květen, plesová sezóna je za námi, a studenti už zážitky z maturitního plesu pomalu vstřebali. Vzpomínky na velkou událost jim připomíná jejich maturitní šerpa s podpisy spolužáků.

Šperk jako dárek pro třídního profesora

Chvíle, kdy se spolužáky debatovali nad definitivní podobou tohoto talismanu z období jejich životního přelomu, je za nimi a čekají je další starosti. Zanedlouho budou absolovovat svou důležitou životní zkoušku, maturitu.


Originalni maturini serpy

Tyto chvíle však znamenají velmi mnoho i pro profesory. Končí jim další období s kolektivem studentů, který vedli po malých krůčkách k plnoletosti, pomáhali jim, stejně jako rodiče, překonávat první problémy a učili je zodpovědnosti a cílevědomosti. A věřte tomu, že každý profesor i profesorka, ač to tak někdy nevypadá, vzpomíná na své studenty s láskou.


Maturitni serpy a maturitni ples
Studenti koncem roku řeší kromě maturitních zkoušek také dárek pro svého třídního profesora. Někteří studenti jej předávají svému profesorovi již na maturitním plese společně s  maturitní šerpou, na jichých školách předávají svůj dar třídnímu profesorovi při předávání maturitního vysvědčení nebo na maturitním večírku.

Maturitní šerpy

Už jste přemýšleli, co darujete svému profesorovi nebo profesorce jako upomínku na Vaši třídu? Co takhle zlatý prsten nebo řetízek?

Článek přečten: 2667×
 
Nejnovější články
Společenské šaty na svatbu pro svatební matky 21.5.2013 Společenské šaty na svatbu pro svatební matky
Jaké šaty si na svatbu obleče nevěsta je asi všem jasné. Svatebních salónů je v každém městě nepřeberné množství. Horší to je ale s šatama pro matku nevěsty nebo ženicha nebo pro svatební hosty. Jaké ...
1.máj lásky čas 27.4.2013 1.máj lásky čas
Zima je za námi, už žádné huňaté svetry a péřové bundy nebo kabáty, jen trička, kraťasy, sukně a lehké svetříky. Jarní pohoda je tady. A jaro je neodmyslitelně spjato s láskou. 1. máj je toho dokladem.
Tipy na třpytivý dárek ke svátku svatého Valentýna! 7.1.2013 Tipy na třpytivý dárek ke svátku svatého Valentýna!
Ještě jsme se nevzpamatovali z Vánoc a už tu máme další svátek. Svátek lásky - Svatý Valentýn. Nechte se inspirovat tipem na krásný dárek!